COVİD-19 HAKKINDA GÜNCELLEME VE BİLGİLENDİRME

Değerli misafirlerimiz,

Begovina Otel olarak  her zaman konforunuzu ön planda tuttuk ..Bu senede  Covid 19 salgınıyla birlikte güvenliğinizi sağlamayı da buna ekliyoruz.

İlk olarak otel girişinde yetkili tarafından ateşiniz ölçülüp kayıt alındıktan sonra, giriş işlemleriniz yapılacaktır. Bu işlemler sırasında lütfen sosyal mesafe kurallarına riayet edelim.

Otelimize giriş, hotel binamızda ki resepsiyondan  yapılacaktır. Giriş esnasında size verilecek olan formu eksiksiz olarak doldurmanız kesin bir kural olup, uymanızı rica ederiz.

Otelimize kendi aracınızla gelmeniz durumunda, araç parkları diğer araçların giriş çıkışını engellemeyecek şekilde tarafınızdan yapılacak olup, vale servisi verilmeyecektir.

Otel olarak  önceliğimiz, bütün misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Bütün çalışanlarımız maske takacak olup, sizlerinde odalarınızda maskeleri ve otel içinde bulunan hijyen istasyonlarını sıklıkla kullanmanızı rica ederiz.

Restaurantımızda ki masalar sosyal mesafe kuralına uygun olarak yerleştirilip sık sık dezenfekte edilecek olup, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği girişinde tekrar ateşiniz ölçülecektir.

Dışarıdan alınan yiyecek ve içeceklerin virüs taşıma olasılığı göz önüne alındığından, otelimize dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi kesinlikle yasak olup bu kurala uymanızı önemle rica ederiz.

Begovina  Hotel olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar, sağlıklı günler dileriz.